Selin Şekerci Fan Club
Tomas Sivok'tan G.Saray İtirafı Oycjtu83higkpp1akv6
Selin Şekerci Fan Club
Tomas Sivok'tan G.Saray İtirafı Oycjtu83higkpp1akv6
Selin Şekerci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selin Şekerci Fan Club

Selin Şekerci Hakkında Herşeyi Burada Bulabilirsiniz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tomas Sivok'tan G.Saray İtirafı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 323
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09

Tomas Sivok'tan G.Saray İtirafı Empty
MesajKonu: Tomas Sivok'tan G.Saray İtirafı   Tomas Sivok'tan G.Saray İtirafı EmptyC.tesi Eyl. 05, 2009 2:27 pm

Beşiktaş’ın başarılı defans oyuncusu Tomas Sivok, Çek basınına Süper Lig'deki şampiyonluk yarışını değerlendirdi...

Galatasaray’ın şampiyonlukta en büyük aday olduğunu ifade eden Sivok, “G.Saray, transferleri ve bu sezon gösterdiği performansla şampiyonluğa en yakın aday olarak görünüyor. Türk Milli Takımı’nın savunma hattı onlarda ve Rijkaard gibi inanılmaz bir hocaları var” dedi.

Siyah-Beyazlı oyuncu, kendi takımıyla ilgili olarak da şunları söyledi:

‘Büyük paralara büyük yıldızlar’
Taraftarlar yine bizim şampiyonluk için oynamamızı bekliyor. Büyük paralar karşılığında Nihat ve Tabata gibi futbolcular aldık. Geçtiğimiz sezona göre daha iyi bir takım olduğumuzu söyleyebilirim. Tabata transferi çabuk gerçekleşti ve henüz kendisiyle çalışma fırsatı bulamadık. Ama kaliteli bir futbolcu. Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağım için de çok heyecanlıyım. Eskiden sadece TV’den izlerdim, şimdi bu turnuvada oynayacağım.

Boğaz’da yemeğine iddia
Bugün 2010 Dünya Kupası 3. Grup’ta oynanacak olan Slovakya Çek Cumhuriyeti maçı öncesi Sivok ve Holosko İstanbul’da yemeğine iddiaya girdi. Sivok “Filip iddiaya girmek istemedi çünkü şanslarının çok az olduğunu biliyor. Bedava yemek için sabırsızlanıyorum” derken, Holosko da “Aslında bu yemeği ben sabırsızlıkla bekliyorum çünkü biz kazanacağız” diye konuştu.
http://selinsekercifan.eniyiforum.net

Tomas Sivok'tan G.Saray İtirafı
1 sayfadaki 1 sayfası