Selin Şekerci Fan Club
Selin Şekerci Melekler Korusun Röportaj Oycjtu83higkpp1akv6
Selin Şekerci Fan Club
Selin Şekerci Melekler Korusun Röportaj Oycjtu83higkpp1akv6
Selin Şekerci Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selin Şekerci Fan Club

Selin Şekerci Hakkında Herşeyi Burada Bulabilirsiniz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Selin Şekerci Melekler Korusun Röportaj

3 posters
YazarMesaj
zeynep23
Moderatör
Moderatör
zeynep23

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 149
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/09
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : elazig

Selin Şekerci Melekler Korusun Röportaj Empty
MesajKonu: Selin Şekerci Melekler Korusun Röportaj   Selin Şekerci Melekler Korusun Röportaj EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 11:53 pm

İzmirli güzeller ekolünden... Oyunculuk aşkı uğruna İzmir’den İstanbul’a gelenler kervanına katılan 20 yaşındaki Selin Şekerci “Melekler Korusun” adlı dizide farklı yüz hatlarıyla dikkat çekti. Asi görünüşü, kendine özgü saç modeli genç kızlar tarafından denenmeye başlandı bile. Kendine güveniyle rakipleri arasından sıyrılacağını savunan Şekerci “Hayallerim sınırsız. Kıstasım Altın Portakal değil” diyecek kadar da iddialı.

Oyunculuğa nasıl başladınız?
Hayalim balerin olmaktı ama geçirdiğim kaza sonucunda bale yapma hayalim son buldu. Lisedeyken izlediğim Amelie filminin etkisiyle oyuncu olmak hayatımın anlamı oldu. Özel tiyatrolarda çocuk oyunları ile başlayan serüvenim, İzmir Devlet Tiyatrosu’yla devam etti. Kavak Yelleri’nin üç bölümünde oynadım. Orada oyunculuğumu beğendikleri için “Melekler Korusun”a seçildim.

Dizideki karakterle kendi hayatınızda bir yakınlık var mı?
Dizideki Özgür gibi ben de babasız büyüdüm ve annem çok çalışıyordu. Ben de baba sevgisinden uzaktım. Bu da bana bazı sertlikler ve patavatsızlıklar getirdi, Özgür karakterindeki gibi.
Sektörde çok fazla yeni oyuncu var. Sizi diğerlerinden ayıran özelliğiniz neydi?
Tiyatro ile uğraştığım için diğerlerinden farklıyım. Güzel veya çirkin anlamında değil ama dizi piyasasındaki oyuncu kızlardan çok daha farklı bir tipim var.

Hangi rolde zorlanırsınız?
Hayata pozitif bakan karakter rollerini oynayamazdım herhalde. Tipime yakışmaz. Özgür’ün karakteri aslında zorlayıcı biraz. Gözünün yaşını silip çevresine kahkaha atan bir kız. Zorlanmayı seviyorum oynadığım karakterde. Zorlandığım zaman daha iyi oynuyormuşum gibi geliyor. Özgüvenim çok fazla.

Özgüveninizin fazla olması, oyunculuğunuza yarar sağlıyor mu?
Kendime güvenim beni daha da ileriye götürüyor. Yeni bir oyuncu olduğum için biraz utangacım ama dizideki tecrübeli oyuncular benim bu huyumu azaltmamı sağlıyor.

Hangi yönetmenlerle çalışmak isterdiniz?
Ferzan Özpetek’in filmlerini ve tarzını çok beğeniyorum. Popüler kültürün kurbanı olmuş yönetmenleri sevmiyorum. Zeki Demirkubuz çok severdim mesela ama Vildan Atasever’i oynattıktan sonra sevmemeye başladım. Maddi kaygılar yüzünden oynattığını düşünüyorum. Yönetmen çizgisinin dışına çıktığı zaman, çok çabuk soğuyorum. Yaşımla ters orantılı olsa da popüler kültürün içinde olmak istemiyorum.
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 323

MesajKonu: Geri: Selin Şekerci Melekler Korusun Röportaj   Selin Şekerci Melekler Korusun Röportaj EmptyPerş. Tem. 16, 2009 6:28 pm

Teşekkürler...
http://selinsekercifan.eniyiforum.net
zeynep23
Moderatör
Moderatör
zeynep23

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 149
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : elazig

MesajKonu: Geri: Selin Şekerci Melekler Korusun Röportaj   Selin Şekerci Melekler Korusun Röportaj EmptyC.tesi Tem. 18, 2009 2:27 pm

rice ederim
İLKCaN
Süper Moderatör
Süper Moderatör
İLKCaN

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 262
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/07/09
Yaş Yaş : 29

MesajKonu: Geri: Selin Şekerci Melekler Korusun Röportaj   Selin Şekerci Melekler Korusun Röportaj EmptySalı Tem. 21, 2009 11:40 pm

SaqoL..Smile

Selin Şekerci Melekler Korusun Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MeLekLer Korusun..(:
» Selin Şekerci'nin panik anı
» Melekler Korusun/Hayallerin Peşinde
» Selin Şekerci...
» Selin Şekerci Hakkında